termín: 10.-24.8.2024

Letní tábor pro teenagery

Tema: Bang!

Letní tábor pro teenagery plný akce a zábavy.
Letní tábor pro teenagery plný akce a zábavy.

Když si chceš užít prázdniny s bezva partou, máš rád zvířata, nebojíš se výzev a máš sportovního ducha...


Cena: 11 990 Kč


Již podruhé jsme se rozhodli jeden letních turnusů věnovat teenagerům a posunout tak letní táborové  dobrodružství o kousek dál:) Tento tábor je určen dětem od 10 do 17 let.

Opravdu akční  letní tábor

Každý den krátký výcvik jízdy na koni, etapová hra, večerní program, odílové bojovky...To není ale rozhodně vše. Offrodový den se čtyřkolkami a buggynou, živý koncert kapely Sekunda, střelecký den, paintballová bitva, noční bojovka, diskotéky, přespání pod širákem, zábava v bazénu a na paddleboardech, přetahování na bungee laně...na letním táboře na Ranči v údolí nuda rozhodně nehrozí:)

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během letního tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity.

Chcete vědět víc?

Ubytování, stravování, doprava, doporučený seznam věcí, možnosti platby a další informace k organizaci našich letních táborů najdete v Důležitých informacích.

Program na letní tábor 2024

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme a stále doplňujeme nové aktivity

Proč vybrat právě naše letní tábory?

Speciální turnusy pro teenagery i pro nejmenší

V létě 2024 můžete vybírat z pěti turnusů. Dva z  nich jsou speciální, jeden pro starší (4.běh) a jeden naopak pro mladší děti (5.běh). Každý si tak užije zábavu přesně na míru:)

Bezpečné a vstřícné prostředí

Prověření vedoucí, důraz na zdravé vztahy v oddílech, sportovní chování a nulová tolerance agresivního chování. Vytváříme prostředí pro zdravý seberozvoj dětí pomocí metod zážitkové pedagogiky.

Udržovaný areál v krásné přírodě

Pokoje pro nejmenší děti a chatičky pro starší děti. Krásně udržovaný areál uprostřed přírody plný koní, oslíků, ovcí...;)

Možnost platby na splátky

Platbu tábora lze rozdělit do libovolného počtu splátek, lze vystavit fakturu pro zaměstnavatele, i čerpat příspěvek od pojišťovny na sportovní tábor.

Fotogalerie z tábora každý den

Díky bohaté fotagalerii on-line budete mít každý den dokonalý přehled o dění na táboře. Krátká videa vás vtáhnou do dění a vy si užijete tábor spolu s námi.

Jídlo od babičky

Dobré a kvalitní jídlo je základ, proto jsme kuchyň svěřili tomu nejpovolanějšímu, naší babičce. Dlouhá řada na přídavky po každém jídle nám potvrzuje, že jsme rozhodně udělali dobře:)

Hlavní vedoucí Kukačka ( Lenka T.)

Ahoj, na Ranč jsem poprvé přijela v roce 2005 jako vedoucí, rovnou jsem si zkusila i roli hlavní vedoucí a od té doby jsem se stala letním inventářem. Mám tedy se svými týmy za 19 let za sebou více jak 26 povedených turnusů. Na výběru vedoucích si dávám vždy záležet a jsem moc ráda, že máme vždy několikaleté stálice. Většinou jde o bývalé žáky nebo lidi,kteří na našich turnusech ,,vyrostli". Z řady z nich se stali moji celoživotní přátelé. V civilu jsem učitelkou na 2.stupni základní školy a moje práce je mým velkým koníčkem. Stejně tak zvelebování domečku, kde v jedné malé středočeské vesnici bydlím se svým manželem a synem. Když zbyde čas, vyrážíme do lesa a na výlety. Zajímám se o psychologii a historii. V současné době jsem se navíc pustila do studia speciální pedagogiky na vysoké škole. Jsem pořád v jednom kole. Proto se velmi těším na úžasných 14 dní, které spolu strávíme uprostřed lesů na Ranči v údolí. A že to zase bude fenomenální, to je už předem jasné.

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 4.běhu najdete na Facebookové skupině

Rezervujte si místo na letním táboře pro teenagery

Nezávazná předběžná rezervace