Školní i rodinné výlety

Školní výlety

Westernový Ranč v údolí je možné využít také pro netradiční školu v přírodě nebo dobrodružný školní výlet.
Rodinný ranč se nachází v krásné přírodě v údolí řeky Mže a nabízí ubytování až pro 120 osob. K dispozici je zděná budova, stylově vyzdobený dřevěný "hotel" nebo dřevěné chatičky. K případné výuce lze využít westernovou klubovnu nebo venkovní krytou jídelnu. Samozřejmostí je vybavení projektorem, televizí s přehrávačem CD i VHS.

Pobyt na Ranči si můžete zpestřit netradičními doprovodnými aktivitami. Domluvit lze samozřejmě vyjížďky na koních ve westernovém stylu, ale můžete si také vyzkoušet další westernové disciplíny jako hod lasem, lukostřelbu nebo střelbu z historických perkusních zbraní.

Pokud dáváte přednost novodobějším aktivitám, vyzkoušejte svezení na terénních čtyřkolkách. Na vyznačené dráze se můžete sami svézt na dětské sportovní nebo velké pracovní čtyřkolce. Bezpečnost i zábava zaručena. Při vhodném počasí si můžete prohlédnou svět očima potápěče. Zajímavá přednáška a následné praktické vyzkoušení potápěčské techniky v našem bazénu vás nejen osvěží ale také pobaví.

V okolí Ranče v údolí najdete také zajímavé výletní cíle. Zvolit můžete např. celodenní výlet za lázeňskými oplatkami do Mariánských Lázní nebo příjemnou vycházku na nedalekou zříceninu hradu Volfštejn. Pokud se rozhodnete na hradě přespat, rádi vám dovezeme až na místo večeři i spacáky.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel:724 224 774 nebo na info@taboriste.cz. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku pro vaši školu.

Poptávka termínu 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.