Školní i rodinné výlety

Školní výlety s programem

Zažijte parádní školní výlet plný zážitků! 

Westernový Ranč v údolí je možné využít také pro dobrodružný školní výlet. Krásné prostředí v přírodě a široká možnost doprovodných aktivit udělá z vašeho výletu nezapomenutelný zážitek. Chcete si vyzkoušet den na farmě spojený s jízdou na koni a péčí o ně? Vyzkoušet si krmení ovcí a kydání stájí? Chcete se seznámit s prací včelaře?

  Nebo dáváte přednost novodobějším aktivitám? vyzkoušejte svezení na terénních čtyřkolkách. Na vyznačené dráze se můžete sami svézt na dětské sportovní nebo velké pracovní čtyřkolce. Bezpečnost i zábava zaručena.

     Máte bojovného ducha? Co takhle paintballovou bitvu? K dispozici máme speciální juniorské vybavení, které dělá hru dostupější i dětem a teenagerům. Čím se liší naše vybavení od standartních setů pro dospělé? Především lehčí zbraní s menším vzduchovým zásobníkem a výrazně menšími a tedy téměř bezbolestnými kuličkami s barvou jako náboji. Na ochranu poskytneme celoobličejovou masku, ochranou vestu, krční límec a rukavice. Děti si tak bez obav můžou naplno užít hru:)

Pokud chcete raději něco poklidnějšího můžete zkusit lukostřelbu, bungeerunning, segway nebo třeba megabublifuky:) 

Ke správnému výletu patří i něco dobrého:) Můžeme vám nabídnout teplý oběd včetně pitného režimu, případně opekání špekáčků na ohništi.

Areál

Rodinný ranč se nachází v krásné přírodě v údolí řeky Mže a nabízí ubytování až pro 120 osob. K dispozici je zděná budova, stylově vyzdobený dřevěný "hotel" nebo dřevěné chatičky.  

V okolí Ranče v údolí najdete také zajímavé výletní cíle. Zvolit můžete např. celodenní výlet za lázeňskými oplatkami do Mariánských Lázní nebo příjemnou vycházku na nedalekou zříceninu hradu Volfštejn. Pokud se rozhodnete na hradě přespat, rádi vám dovezeme až na místo večeři i spacáky.

A to nejlepší na konec..Ranč je kousek od vlakové zastávky Ošelín, výlet tak zvládnete parádně vlakem, protože ten ke každému správnému výletu přeci také patří:)

Jeden den nebo celý týden, na Ranči v údolí si svůj výlet užijete na plno:)

V případě zájmu nás kontaktujte na tel:724 224 774 nebo na info@taboriste.cz. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku pro vaši školu.

Poptávka termínu 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.