Školní i rodinné výlety

Školní výlety

Westernový Ranč v údolí je možné využít také pro dobrodružný školní výlet.
Rodinný ranč se nachází v krásné přírodě v údolí řeky Mže a nabízí ubytování až pro 120 osob. K dispozici je zděná budova, stylově vyzdobený dřevěný "hotel" nebo dřevěné chatičky.  

Pobyt na Ranči si můžete zpestřit netradičními doprovodnými aktivitami. Domluvit lze samozřejmě vyjížďky na koních ve westernovém stylu, ale můžete si také vyzkoušet další westernové disciplíny jako hod lasem nebo lukostřelbu.

Pokud dáváte přednost novodobějším aktivitám, vyzkoušejte svezení na terénních čtyřkolkách. Na vyznačené dráze se můžete sami svézt na dětské sportovní nebo velké pracovní čtyřkolce. Bezpečnost i zábava zaručena. 

Máte bojovného ducha? Co takhle paintballovou bitvu? K dispozici máme  speciální juniorské vybavení, které dělá hru dostupější i dětem a teenagerům. Čím se liší naše vybavení od standartních setů pro dospělé? Především lehčí zbraní s menším vzduchovým zásobníkem a výrazně menšími a tedy téměř bezbolestnými kuličkami s barvou jako náboji. Na ochranu  poskytneme celoobličejovou masku, ochranou vestu, krční límec a rukavice. Děti si tak bez obav můžou  naplno užít hru:)

V okolí Ranče v údolí najdete také zajímavé výletní cíle. Zvolit můžete např. celodenní výlet za lázeňskými oplatkami do Mariánských Lázní nebo příjemnou vycházku na nedalekou zříceninu hradu Volfštejn. Pokud se rozhodnete na hradě přespat, rádi vám dovezeme až na místo večeři i spacáky.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel:724 224 774 nebo na info@taboriste.cz. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku pro vaši školu.

Poptávka termínu 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.