Čertovský víkend

Čertovský víkend na Ranči v údolí
Čertovský víkend na Ranči v údolí

Termín: 1.-3.12.2023

Cena: 1990 Kč

Máte doma hodného andílka nebo zlobivé čertisko? Blíží se den sv.Mikuláše a ten moc dobře ví, kdo zaslouží uhlí a kdo čokoládu;) Peklo mu totiž zapůjčí Knihu hříchů a hned je jasno. Co když se ale Kniha ztratí? Jak se pozná, kdo zlobil, kdo si nemyl uši a kdo proseděl celé dny u počítače? To se nesmí stát! Knihu je třeba vypátrat a odměnit všechny děti tak, jak si zaslouží. Snad se nám to během víkendu podaří;)

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Nemůžeme vynechat ani oslíky, se kterými se vydáme na procházku, vyčistíme je na nakrmíme. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Akce je určena dětem od 6 do 16 let.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách


Cena zahrnuje:
ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Cena nezahrnuje náklady na dopravu na akci a zpět

Online objednávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.