Čertovský víkend

Čertovský víkend na Ranči v údolí
Čertovský víkend na Ranči v údolí

Termín: 2.-4.12.2022

Cena: 1800 Kč

Zdají se Vám děti podezřele hodné? 👼🏻Zaslechnete občas chřestění řetězu? Máte pocit, že cítíte síru? Je to tak, čerti už pomalu začínají vylézat👹👺Mikuláš kontroluje Knihu hodných děti a andělé chystají čokoládu🍫🥜🍭Na Ranči v údolí se pekelníci také objeví a na děti mají připravené záludné úkoly, tady jen básnička stačit nebude;) U toho přece nemohou Vaše děti chybět:)

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Nemůžeme vynechat ani oslíky, se kterými se vydáme na procházku, vyčistíme je na nakrmíme. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Akce je určena dětem od 6 do 16 let.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách


Cena zahrnuje:
ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Cena nezahrnuje náklady na dopravu na akci a zpět

Online objednávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.