Čertovský víkend

Víkendový dětský tábor na Ranči v údolí
Víkendový dětský tábor na Ranči v údolí

Termín: 6.-8.12.2019

Cena: 1400 Kč

Zdají se Vám děti podezřele hodné? 👼🏻Zaslechnete občas chřestění řetězu? Máte pocit, že cítíte síru? Je to tak, čerti už pomalu začínají vylézat👹👺Mikuláš kontroluje Knihu hodných děti a andělé chystají čokoládu🍫🥜🍭Na Ranči v údolí se pekelníci také objeví a na děti mají připravené záludné úkoly, tady si s básničkou nevystačí:) Ještě máte šanci, u toho přece nemohou Vaše děti chybět

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Online objednávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.