Letní příměstský tábor

25.8.-30.8.2024

Letní příměstský tábor s koňmi
Letní příměstský tábor s koňmi

                                          Cena: 900 Kč/den


Příměstský tábor s koňmi

Poslední turnus našeho letního tábora lze letos opět absolvovat i jako příměstský, tedy pouze s denním programem od 8:30 do 17:30 hod. Děti se účastní celého programu kromě večerního. V ceně je zahrnuta 2 x svačina, oběd a pitný režim. 

Tábor lze absolvovat na 1-6 dní podle vlastního výběru. Po dohodě je možné i přespání na zkoušku:) Tato varianta tábora je vhodná především pro mladší děti od 5 let.

Akční program

Naše zážitkové tábory připravujeme tak, aby si děti užily atraktivní program, ale také se něčemu přiučily. Při plánování her a aktivit využíváme metod zážitkové pedagogiky, tedy učení se prožitkem. Děti tak kromě zábavy získají i nové dovednosti, posílí si sebedůvěru, férové chování a samostatnost.

Ideální jako první tábor od 5 let

Příměstský zážitkový tábor je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky, určen je tak dětem od 5 do 13 let. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti právě připravují pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)   

Příměstský tábor plný zvířátek

Chcete vědět víc?

Stravování, doprava, doporučený seznam věcí, možnosti platby a další informace k organizaci našich letních táborů najdete v Důležitých informacích.

Program na příměstský tábor 2024

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme a stále doplňujeme nové aktivity

Hlavní vedoucí

Nelča

Ahojky, mé jméno je Nela a spolu s mým psím parťákem Berrym jedu jako hlavní vedoucí na 6. běh. Na tábory jezdím s radostí od základní školy. Vždy jsem se těšila na nová dobrodružství, přátelství, zkušenosti, ale hlavně zážitky. Na Ranč jsem poprvé vyrazila před 6 lety pouze na pár dní a ihned jsem si to místo zamilovala! Od té doby se každý rok ráda vracím a letos již po druhé jako hlavní vedoucí. Když mám volno od práce, věnuji svůj čas škole a mému úžasnému parťákovi Berrymu. Také ráda sportuji a peču dorty. S Berrym pravidelně chodíme na skupinové tréninky, cvičíme agility a také doma trénujeme různé triky. Těším se poslední týden v srpnu, kdy si společně užijeme týden plný dobrodružství a srandy v bahnitém lese v údolí u Shreka!

Rezervujte si místo na příměstském táboře 2024

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod