Areál tábora

Rekreační areál Ranč v údolí se nachází na Plzeňsku v překrásném údolí řeky Mže. Areál je na samotě, daleko od civilizace. V okolí je tak dost možností pro hry v lese i vyjížďky na koních.

Děti jsou ubytovány podle věku, čím mladší děti, tím vyšší komfort ; ) Nejmladší děti jsou tak na pokojích ve zděné budově, kde mají na patře i toaletu a koupelnu. Na stejném patře jsou ubytovaní i jejich vedoucí, aby byl zajištěn nepřetržitý dohled. Mladší děti mají pokoje v dřevěné budově, která je zařízená ve westernovém stylu. Starší děti jsou pak ubytované v chatkách, které postupně prochází rekonstrukcí. V roce 2022 byly zcela renovovány chatky nejstaršího oddílu.

Sociální zařízení jsou společná ve zvláštních budovách. Koupelny prošly celkovou rekonstrukci v roce 2022.

Děti mají v na táboře k dispozici bazén, ale také řeku protékající přímo areálem. Samozřejmostí je sportovní vybení na ping pong, badminton, fotbal, volejbal, indiánský tenis, trampolína...

Areál Ranče je obýván celoročně a postupně vylepšován každý rok o kousek víc, aby se zde děti cítily co nejlépe a užily se zde ty nejlepší prázdniny:)