Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny s koňmi na Ranči v údolí
Podzimní prázdniny s koňmi na Ranči v údolí

Termín: 25.-30.10.2022

Cena:4990 Kč

Prázdniny, konečně!! Balíme kufry a honem na Ranč :) Žádné povalování ale nečekejte, program máme opět pořádně nabitý...dlabání dýní, halloweenská noční stezka, westernové závody, vyjížďky a tréninky... to se nemůžete nechat ujít :)

Pro rodiče: Během prázdnin na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Rezervovat

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.