Historie našich táborů..

Jak šel čas na Ranči v údolí

Na stránkách www.taboriste.cz pořádáme dětské tábory již od roku 1999, kdy Tomáš Hégr s kamarády uskutečnil první stanový tábor v Rabštejně nad Střelou. Tábor se neobyčejně vydařil, a tak jsme se ho rozhodli zopakovat. Malý tábor se začal rozrůstat a brzy nám tábořiště v Rabštejně nad Střelou bylo malé.

Rok 2002 znamenal velkou změnu - tábor se přestěhoval na "Ranč v údolí", kde je pro děti připraveno mnohem lepší zázemí v podobě chatiček a pokojů ve westernovém stylu. Každoročně zde pořádáme 5 běhů letních táborů s různou tematikou celotáborových her.

Od roku 2011 můžete sledovat dění na Ranči přes naše Facebookové stránky https://www.facebook.com/taboriste.cz/, kde najdete obsáhlé fotogalerie ze všech uskutečněných akcí.

Napsali o nás..

Vyhlášené byly už za komunistů, nově tábory lákají na koně i bazén....

iDNES 27.srpna 2017 Jitka Šrámková

"Po roce 1989 tu fungovaly dětské tábory firmy Movo, pak byl několik let areál opuštěný. My jsme si pronajímali k pořádání táborů různé areály, ale už jsme se chtěli usadit a sháněli jsme základnu na hezkém místě. Objeli jsme více míst, ale tady se nám moc líbilo, oslovili jsme tedy Movo a oni byli rádi, že má o areál někdo zájem. V té době totiž byla podobných objektů spousta, ale byly v dezolátním stavu a špatně se prodávaly," vylíčil Hégr...pokračování zde

Vítejte na letním táboře zvaném Ranč v údolí

Tachovský deník 12.7.2012 Václav Šimek

Tachovsko – Ukrytý před ruchem měst uprostřed lesů. Leží na břehu řeky Mže a na mapě byste ho hledali těžko. V okolí jen několik dalších chatek. Přesto toto místo ročně poznají stovky dětí a tráví zde jedny z nejnezapome­nutelnějších prázdnin v životě....pokračování zde