Pobytový víkendový tábor na koňském Ranči v údolí
Pobytový víkendový tábor na koňském Ranči v údolí

Víkendy na koních pro děti

Báječný víkend pro všechny milovníky koní plný ježdění a péče o koně.

   Pro děti, které chtějí trávit svůj volný čas u koní a v přírodě, nabízíme možnost víkendových táborů. Hlavním tématem jsou samozřejmě koně, na děti jich u nás čeká celkem 13 a to různých barev i velikostí:) Jízda na koni je pro děti hlavním lákadlema a o víkendu je proto čeká min. třikrát. Vyzkouší si nejen trénink ale také vyjížďku do přírody. Děti budou rozdělěny do skupinek podle svých jezdeckých dovedností a lekce tak můžeme přizpůsobit začátečníkům nebo naopak pokročilejším jezdcům. Součástí programu je  také péče o koně: čištění, krmení, příprava stájí. Víkendy na koních jsou skvělou příležitostí pro všechny milovníky koní:)

 Cena: 1990 Kč

Pro rodiče: Během víkendových táborů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Zapůjčení jezdecké helmy. Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek

Cena nezahrnuje náklady na dopravu na akci a zpět

Rezervujte si víkend na koních

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.