Víkendy na koních

Akce na doma:)

aneb kdo si hraje nezlobí:D

Doba covidová bohužel neumožňuje naše pravidelné setkávání na Ranči v údolí. Přesto na vás stále myslíme a přemýšlíme, jak vám ukrátit ty dlouhé dny v karanténě. Ve storiech na Instagramu Ranč v údolí, tak s námi můžeš soutěžit, řešit kvízy a posílat nám fotky. Máme tu ale i off-linové řešení:) Co takhle přemluvit rodiče k partičce pexesa? Nebo dáváš přednost kreslení? Snad ti to čekání trochu zpestříme a budeme se na tebe moooc těšit:)

Akce na koních

Letní tábory jsou prima, ale co přes rok? Nezoufejte, Ranč v údolí je tu pro Vás celý rok! Jarní prázdniny, Velikonoční prázdniny, Podzimní prázdniny, ale také Víkendy na koních...stačí si jen vybrat:D Během těchto akcí je výrazně menší kapacita než na letní tábory a děti tak čeká opravdu intenzivní ježdění na koních. Vyzkouší si  tréninky na jízdárně i vyjížďky na koních do přírody, nemine je ale také péče o koně i stáje. 

Některé z víkendu jsou pak tématické a program je tak obohacen o další aktivity jako např. tvorba slizu, nerf bitvy, horsemanship a pod. Dvakrát do roka mají možnost si užít na Ranči společně s dětmi i rodiče, tetičky i prarodiče a to na tzv. Rodinném víkendu. 

 Přihláška na Ranč v údolí

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve.