5.běh: 24.8.-31.8.2024

turnus pro nejmenšíIdeální jako první tábor

Týdenní zážitkový tábor je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky, určen je tak dětem od 6 do 13 let. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti právě připravují pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)   

Akční program

Naše zážitkové tábory připravujeme tak, aby si děti užily atraktivní program, ale také se něčemu přiučily. Při plánování her a aktivit využíváme metod zážitkové pedagogiky, tedy učení se prožitkem. Děti tak kromě zábavy získají i nové dovednosti, posílí si sebedůvěru, férové chování a samostatnost.

Během léta v roce 2023 si děti vyzkoušely jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, paddleboardy. Užily si táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně i přespání pod širákem. Zhlédly sokolnické představení i westernovou show s biči.Další zajímavý program na léto 2024 pro vás již připravujeme. Každý den je navíc pro děti připravena nová etapová hra. Jisté je, že nudit se děti na našich táborech, nebude ani toto léto:D

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity.

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. Zároveň ale povedou vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům. I přes veškerou snahu však nemohou vedoucí dětem nahrazovat péči rodičů. Je proto nezbytné, aby na tábor jelo dítě již se základními hygienickými návyky a a s určitou mírou samostatnosti (bez nočního počůrávání, schopno se samo obsloužit na toaletě, umýt se, měnit si spodní prádlo, děvčata aspoň trochu se učesat apod.)

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 6.běhu najdete na Facebookové skupině.

Program léta 2023

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme:)

Rezervujte si místo na 5.běhu 2024

Nezávazná předběžná rezervace