Letní zážitkový tábor

1.běh : 29.6.-13.7.2024

Téma: Barbie


Cena: 11 990 Kč


Opravdu akční tábor

Letní tábory na Ranči v údolí mají vždy nabitý program plný zábavy a to od rána až do večerky. Dopoledne mají děti blok tří programů na kterých se postupně všechny prostřídají. Jednou z těchto aktivit je vždy jízda na koni a to buď na jízdárně nebo venku po lesních cestách. Odpoledne si poměříme síly v rámci celého tábora v etapové hře podle tématu každého turnusu. Při dobrém počasí také využíváme bazén i řeku. Svezení na paddleboardech patří k oblíbeným aktivitám v parném dni. Po večeři je vždy zajímavý večerní program ( diskotéky, talentová show, herní večer nebo večerní hra). To ale není zdaleka vše. Během tábora na děti čeká např. offroadový den, střelecký i paintballová bitva:)

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity.

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Chcete vědět víc?

Ubytování, doprava, doporučený seznam věcí, možnosti platby a další informace k organizaci našich letních táborů najdete v Důležitých informacích.

Program letního tábora 2024

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme a stále doplňujeme nové aktivity

Hlavní vedoucí

Tonda 

Na ranč jezdím už od svých 7 let. Tehdy mě natolik uchvátil běh s Kukačkou, že jsem žádný rok jako dítě její 2. běh nevynechal. Posledních pět let jsem pak dokonce součástí jejího týmu vedoucích. Navíc jsem se inspiroval a jedu již druhým rokem hlavasovat prvnímu běhu. Více jak polovinu prázdnin trávím na táborech, a i mimo prázdniny vedu kroužek programování, jezdím s dětmi na lyžáky a podobně. Studuji ČVUT a ve volném čase se věnuji dramaťáku či orientačnímu běhu. Léto je nejlepší část roku, tak si ho pojďme spolu náležitě užít. Těším se na vás.

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 1.běhu najdete na Facebookové skupině

Rezervujte si místo na 1.běhu 2024

Nezávazná předběžná rezervace