1.běh : 29.6.-13.8.2024

téma bude brzy zveřejněno;]Opravdu akční tábor

Naše zážitkové tábory připravujeme tak, aby si děti užily atraktivní program, ale také se něčemu přiučily. Při plánování her a aktivit využíváme metod zážitkové pedagogiky, tedy učení se prožitkem. Děti  tak kromě zábavy získají i nové dovednosti, posílí si sebedůvěru, férové chování a samostatnost.

Během 1.běhu v roce 2024 si děti vyzkouší  jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, paddleboardy. Užijí si táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně i přespání pod širákem. Další zajímavý program na léto 2024 pro vás již připravujeme. Každý den je navíc pro děti připravena nová etapová hra. Jisté je, že nudit se děti na našich táborech, nebude ani toto léto:D

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. 

Hlavní vedoucí

Tonda 

Na ranč jezdím už od svých 7 let. Tehdy mě natolik uchvátil běh s Kukačkou, že jsem žádný rok jako dítě její 2. běh nevynechal. Posledních pět let jsem pak dokonce součástí jejího týmu vedoucích. Navíc jsem se inspiroval a jedu již druhým rokem hlavasovat prvnímu běhu. Více jak polovinu prázdnin trávím na táborech, a i mimo prázdniny vedu kroužek programování, jezdím s dětmi na lyžáky a podobně. Studuji ČVUT a ve volném čase se věnuji dramaťáku či orientačnímu běhu. Léto je nejlepší část roku, tak si ho pojďme spolu náležitě užít. Těším se na vás.

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 1.běhu najdete na Facebookové skupině

Program léta 2023

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme:)

Rezervujte si místo na 1.běhu 2024

Nezávazná předběžná rezervace