Letní zážitkový tábor

2.běh: 13.7.-27.7.2024

Téma: Starwars


Cena: 11 990 Kč


Opravdu akční tábor

Letní tábory na Ranči v údolí mají vždy nabitý program plný zábavy a to od rána až do večerky. Dopoledne mají děti blok tří programů na kterých se postupně všechny prostřídají. Jednou z těchto aktivit je vždy jízda na koni a to buď na jízdárně nebo venku po lesních cestách. Odpoledne si poměříme síly v rámci celého tábora v etapové hře podle tématu každého turnusu. Při dobrém počasí také využíváme bazén i řeku. Svezení na paddleboardech patří k oblíbeným aktivitám v parném dni. Po večeři je vždy zajímavý večerní program ( diskotéky, talentová show, herní večer nebo večerní hra). To ale není zdaleka vše. Během tábora na děti čeká např. offroadový den, střelecký i paintballová bitva:)

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity.

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Chcete vědět víc?

Ubytování, doprava, doporučený seznam věcí, možnosti platby a další informace k organizaci našich letních táborů najdete v Důležitých informacích.

Program letního tábora 2024

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme a stále doplňujeme nové aktivity

Medailonky dalších vedoucích i aktuality z příprav 2.běhu najdete na Facebookové skupině

     Rezervace 2.běhu 2024 

Nezávazná předběžná rezervace