Letní zážitkový tábor

3.běh: 27.7.-10.8.2024

Téma: Pandemie:Spící město

Osvědčený koňský tábor plný akce a zážítků, kde na nudu ani stýskání není čas. 


Cena: 11 990 Kč


Píše se rok 2024 a Svět je na pokraji zhroucení. Ze zemského povrchu unikly v důsledku klimatických změn neznáme viry a již téměř 70% lidstva upadlo do bezvědomí. Spavá nemoc, jak jsme jí začali říkat, ušetřila jen vyvolené a to hlavně děti ve věku 6-15 let. Tým vědců Alfa již téměř přišel na klíč k protilátce. Bohužel při nehodě v laboratoři došlo k drobnému požáru, úniku testovaného viru a vědecký tým byl mimo hru. Byli jsme tam... kousek od nich a tak zanecháváme tuto zprávu, dokud jsme při vědomí. Voláme o pomoc a žádáme povolání týmu Beta do tábora Pandemie na Ranči v Údolí! Posbírejte informace, zprovozněte počítač a zachraňte lidstvo tím, že vyvinete protilék.

Opravdu akční tábor

Letní tábory na Ranči v údolí mají vždy nabitý program plný zábavy a to od rána až do večerky. Dopoledne mají děti blok tří programů na který se postupně všechny prostřídají. Jedním z těchto aktivit je vždy jízda na koni a to buď na jízdárně nebo venku po lesních cestách. Odpoledne si poměříme síly v rámci celého tábora v etapové hře podle tématu každého turnusu. Při dobrém počasí také využíváme bazén i řeku. Svezení na paddleboardech patří k oblíbeným aktivitám v parném dni. Po večeři je vždy večerní zajímavý večerní program ( diskotéky, talentová show, herní večer nebo večerní hra). To ale není zdaleka vše. Během tábora na děti čeká např. offroadový den, střelecký i paintballová bitva:)

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity.

Naše zážitkové letní tábory připravujeme tak, aby si děti užily atraktivní program, ale také se něčemu přiučily. Při plánování her a aktivit využíváme metod zážitkové pedagogiky, tedy učení se prožitkem. Děti tak kromě zábavy získají i nové dovednosti, posílí si sebedůvěru, férové chování a samostatnost.

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Chcete vědět víc?

Ubytování, stravování, doprava, doporučený seznam věcí, možnosti platby a další informace k organizaci našich letních táborů najdete v Důležitých informacích.

Program letního tábora 2024

Na programu léta 2024 již pilně pracujeme a stále doplňujeme nové aktivity

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 3.běhu najdete na Facebookové skupině

Rezervace 3.běhu 2024

Nezávazná předběžná rezervace