Čarodějnice na koních

Zveme všechny zástupkyně druhu Homo megeres obludos, lidově zvané čarodějnice, na každoroční Velký slet.

Akce se koná již tradičně na odlehlém místě, kde je možno v klidu provozovat všechny rejdy a tajné obřady. Všechny čarodějnice budou muset složit odborné zkoušky nejen z lektvarů a zaklínadel ale především zkoušky z čarodějnického jezdectví. Na košťata již totiž není spolehnnutí a navíc letadla dosti komplikují letecký provoz. Je třeba se držet při zemi ale přitom býti rychlé a hlavně stylové;) Proto budou hodnoceny i vaše pracovní úbory včetně klobouků.

Neúspěšné kolegyně budou pro výstrahu upáleny, aby nekazily naší profesy dobré jméno.

Termín: 26.4.-28.4.2024

Cena: 1990 Kč 

Pro rodiče: Během akcí na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.
Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink  a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Cena nezahrnuje dopravu na Ranč. Po dohodě je možné využít dopravu vlakem s naším doprovodem. Doprovod je ve vlaku od stanice Žatec Západ (odjezd v 13:50), dále vlak pokračuje přes Plzeň Hl. nádraží (odjezd v 17:00). Na místo odjezdu je nutné se dostavit s časovým předstihem, aby se stihlo vyřídit předání dětí. 

Pokud povezete děti do areálu sami, přijeďte prosím po 18 hod. Děkujeme

Rezervujte si místo v sedle :)

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.