Víkend s Jane Laur


Tento víkend je věnován všem kreativním dětem, které si touží vyrobit svůj vlastní dokonalý sliz:) Třpytivý, barevný, pružný...a hlavně originální! S výrobou takového slizu vám pomůže přímo odbornice na slovo vzatá. Youtuberka, blogerka a naše táborová vedoucí: Jane Laur se svou malou pomocnicí Eliškou:)

Příští termín: jaro 2020 

Cena: 1650 Kč

Na co se můžeš těšit? 

Během víkendu budeme trávit většinu času u koní, čeká tě jezdecký trénink, vyjížďka i péče o koně. V sobotu si navíc vyrobíš s pomocí Jane Laur svůj vlastní sliz, podle jejího ozkoušeného receptu. Z této akce bude i video a pokud budou tví rodiče souhlasit, můžeš se na něm objevit i ty! V neděli si pak povíme pravdu o životě youtubera, dozvíš se, jestli je to spíše zábava nebo tvrdá práce, kolik času zabere příprava jednoho videa, co vše je k tomu zapotřebí a mnoho dalšího. 

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Kdo je Jane Laur? 

Cena zahrnuje: vše potřebné pro výrobu toho nejlepšího slizu:), besedu s Jane Laur, ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Pro výrobu slizu jsme zvolili ověřenou značku Mega slizoun. Sliz z těchto ingrediencí nelepí, má dlouhou trvanlivost a krásně voní. Mega slizoun vyrábí i mnoho příslušenství jako jsou třpytky, dekorativní kuličky a aromata díky kterým si vaše děti mohou vytobit sliz dle svojí fantazie.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.