Velikonoce na koních

 Termín: 5.-10.4.2023

cena: 4490 Kč

Velikonoční zajíček Felix je v pěkném maléru. Do Velikonočního pondělí musí najít tajný Velikonoční poklad, ale bez pomoci to zřejmě nezvládne. Pomůžete mu pátrat spolu s námi ? Pátrání se bude konat již tento týden a zapojit se můžeš i ty. 

Přivítej dlouho očekávané jaro v sedle! Uprostřed probouzející se přírody mají projížďky tu správnou atmošku:) Samozřejmě nebudou chybět tradice: zdobení vajíček, koledování, spanilá velikonoční jízda a čokoláda! U toho přece nesmíš chybět:) 

Pozor! Poslední den, tedy v pondělí se bude konat závarečný jezdecký turnaj, na který jsou zvání i rodiče jako morální podpora a publikum:D

Pro rodiče: Během pobytů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Letošní velikonoční bojovka je inspirována Bojovkou s příběhem od Báry Bečvářové.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.


Online objednávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.