Velikonoce na koních

Velikonoční jezdecký tábor pro děti od 6 do 17 let.

 Termín: 27.3.-1.4.2024

cena: 4490 Kč

Přivítej dlouho očekávané jaro v sedle! Uprostřed probouzející se přírody mají projížďky tu správnou atmošku:) Samozřejmě nebudou chybět tradice: zdobení vajíček, koledování, spanilá velikonoční jízda a čokoláda! U toho přece nesmíš chybět:) 

Pozor! Poslední den, tedy v pondělí se bude konat závarečný jezdecký turnaj, na který jsou zvání i rodiče jako morální podpora a publikum:D

Pro rodiče: Během pobytů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.


Online objednávka Velikonočního tábora

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.