Ranč on-line

Tanec na koni, i tak se říká další zajímavé jezdecké disciplíně, kterou jsme si vyzkoušeli tento víkend. Kromě vyjížděk jsme si tak ověřili své jezdecké zkušenosti při zkoušení gymnastických cviků na koňském hřbetě. Účastníků bylo sice méně než obvykle, ale zábavy bylo o víc:)

Máme za sebou prodloužený víkend, tentokrát s tématem Horsemanship. Jeden z našich táborníku téma přeložil jako "být s koněm na jedné lodi". Špatný překlad vedl k výkladu, který je vlstně docela trefný:) Já si však pro lepší vysvětlení vypůjčím slova odborníků Václava a Báry Bořánkových:

Opět on-line

18.11.2017

Ještě sice není Nový rok, ale na dobrá předsevzetí není nikdy příliš brzo:) Moje aktuální dobré úmysly se týkají této rubriky a jejího z mrtvých vstání. Tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží:)

Na nudu nemáme čas. Na koních jsme dnes vyrazili na vyjížďky, vyzkoušeli jsme si potápění a večer jsme řádili na příšerovské diskotéce.

Dnes to byla pořádná jízda!! Kromě koní jsme se totiž svezli také na terénních čtyřkolkách.

Velké focení příšerek, ježdění, péče o koníky i krmení oveček, šátková a další hry...zkrátka další bezva den na Ranči v údolí:)

Druhý den tábora je úspěšně za námi. A že jsme si to dnes užili :). Jezdili jsme na koních, stříleli, vymýšleli pokřiky, hráli hry...

První den proběhl ve znamení seznamování, rozkoukávání a oťukávání. Poprvé jsme se viděli s koníky, ochutnali táborovou kuchyni a našli jsme si nové kamarády. Večer zbyl dokonce i čas na první celotáborovou hru.

Léto a s nimi prázdniny již netrpělivě přešlapují přede dveřmi. Čas táborů je již téměř tady, ale najdou se děti, které už nevydrželi čekat na léto a dorazili na Ranč v údolí trochu dříve:)