Jarní prázdniny 2022

Zmizení Enoly Holmes

Enola je velmi výjimečná dívka, která rozhodně nezapadá do představ o spořádané, slušně vychované dívce ve Viktoriánské Anglii. Vděčí za to nejen netradiční výchově své revolucionářské matky, ale také svým genům. Jejím bratrem je totiž sám geniální detektiv Sherlock Holmes. Enola za svým bratrem rozhodně nezaostává a své výjimečné deduktivní schopnosti již prokázala při řešení záhadného zmizení její matky. Nyní se však zdá, že zmizela ona sama. Byla snad unesena nebo se přidala ke své matce a společně plánují změnit svět? Do pátrání se pustí nejen její bratr Sherlock, ale také mladý markýz, kterému Enola již dříve zachránila život i dědictví...

Termín: 6.3.-13.3.2022

Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná


Cena: 5490 Kč

Pro rodiče: Během jarních prázdnin na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každé akce pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Rezervujte si místo na jarních prázdninách

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.