Indiánský víkend

Termín: 12.-14.5.2023

Cena: 1990 Kč

Na indiánském víkendu nás nečeká spaní v teepí ani mučení bledých tváří. Budeme se od indiánů učit, jak se starat o přírodu a svět kolem nás. Pokusíme se projít společně se Šamanem stezku, na které nás budou provázet Duchové ohně, vody, země, vzduchu, zvířat a rostlin. 

Také si vyzkoušíme jízdu na koni bez sedla a udidla, tak jak jezdívali právě indiáni. Nemůžeme vynechat ani střílení z luku a.... víc již raději neprozradím. HOWGH.

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách


Cena zahrnuje:
ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Cena nezahrnuje náklady na dopravu na akci a zpět

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.