Indiánský víkend

Termín: 5.-7.11.2021

Cena: 1700 Kč

Na indiánském víkendu nás nečeká spaní v teepí ani mučení bledých tváří, indiánskou kulturu si přiblížíme spíše přes jejich vztah ke koním a ježdění.

Mnoho z vás již tuší, že nás tak čeká především ježdění bez sedel a udidel. Znamená to, že budeme muset zapracovat na rovnováze na koni, sedu a pobítkách. Kolik z nás se v neděli trefí z koně vystřelit z luku? Nebo se dokonce trefit do terče? Vyzdobíme sebe i koně barvami a vyrobíme si originální indiánská trika.

Ale víc již neprozradím. HOWGH.

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách


Cena zahrnuje:
ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Cena nezahrnuje náklady na dopravu na akci a zpět

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.