Hubertův víkend

Termín: 2.-4.11.2018 

Cena: 1400 Kč

   Začátkem listopadu se v řadě stájí ukončuje jezdecká sezóna tradiční Hubertovou jízdou. Tuto tradici jsme přejali i u nás i když v trochu osobitou formou:) Naší jízdy se účastní jen dětští jezdci a je součástí celého víkendového pobytu. O to víc zabávy si ale stihneme užít. Nechybí hon na lišku, "trestání" přestupků ani  vyhlášení nejlepšího jezdce. Trasa je vždy přizpůsobena dovednostem jezdců. 

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.