Zážitkový víkend s paintballem

Termín: 21.-23.9.2018

Cena: 1990 Kč

Nepropásni jedinečnou šanci a užij si obzvlášť akční víkend. Kromě vyjížděk na koních tě čeká barevná bitva s kamarády. Díky speciálním dětské varientě paintballového vybavení se neohroženým bojovníkem mohou stát i ti nejmenší. Ve hře se používá menší munice, která má o 60% menší dopadovou energii (střela nemá takovou sílu, když narazí do těla hráče),i samotné zbraně jsou odlehčené a unese je tak i dětská ruka:) 

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku nás tentokrát čeká barevná smršť. Paintbalová bitva v lese umožní dětem stát se aspoň na chvíli akčním hrdinou:)  Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně a vyhodnocení nejlepšího bojovníka dne.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Zapůjčení paintbalového vybavení (odlehčenou zbraň na vzduch, ochrannou masku, ochranou vestu, chránič krku a rukavice + 200 ks kuliček

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.