5.běh: Kdo přežije

19.-26.8.2023


                                          Cena: 7990 Kč


Tábor pro teenagery 10-16 let

Chtěli jste to, máte to mít :D Vůbec poprvé se bude  na Ranči v údolí pořádat speciální běh pro starší děti. Díky vyššímu minimálnímu věku budeme moci trošku "přitvrdit" a posunout tak tábor na další level. Zároveň jsme posunuli i horní hranici, tábor si tak mohou užít i ti, kteří již klasickým běhům odrostli.  Akčnější celotáborovky, náročnější bojovky a vymazlená stezka odvahy... Přizpůsoben bude i doprovodný program, který bude oproti jiným běhům trochu odlišný. Podrobnosti zveřejníme ještě do konce roku.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)


Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava, co s sebou...) najdete zde:

Akční program

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho aktivit a zábavy. Během letních táborů v roce 2022 si malí táborníci vyzkoušeli např. jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užily táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupily sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra. Program na letní prázdniny 2023 pro vás již plánujeme a věřte, že nudit se na našich táborech nebude jistě ani toto léto:D Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Program léta 2022

Na programu pro léto 2023 již pilně pracujeme a brzy vám ho představíme:)

Hlavní vedoucí

Martin (Kelly)

Ranč v Údolí jsem poprvé objevil začátkem roku 2016, kdy se mi tady tak zalíbilo, že jsem začal jezdit pravidelně a to nejen v létě, ale i na akce během roku. Rozhodně jsem pro každou legraci, stejně tak ale dbám na řád a bezpečnost. V roli hlavního vedoucího již nejsem žádným nováčkem, letos začínám svůj 3. a 4. turnus, kdy se držím pomyslného žezla hlavního vedoucího. Popsal bych se jako hodný, usměvavý, ale dokážu naučit i pomoci. V případě rozbroje se snažím věci řešit s klidem a debatou. Odhodlání a silnou vůli posiluji ve volném čase při sportu, především pak při Spartan Race. I díky tomu se pod mým vedením tým vedoucích a praktikantů mění pouze minimálně. 


Rezervujte si místo na teenagerském 5.běhu 2023

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod