Seznamovací víkend

Jedete na tábor poprvé? Nebo jste už zkušení táborník, který se nemůže dočkat léta? Ať tak nebo tak, máme pro vás skvělou příležitost užít si tábor na zkoušku. Během Seznamovacího víkendu si vyzkoušíte prostředí tábora, svezete se na koních, poznáte vedoucí i nové kamarády a také ochutnáte táborovou kuchyni. Na tábor pak již vyrazíte naprosto připraveni :)

Termín:  14.6.-16.6.2019 

Cena:  1400 Kč (pro děti přihlášené na letní tábor 700 Kč)

Pro rodiče: Během prázdnin na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink  a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Cena nezahrnuje dopravu na Ranč. Po dohodě je možné využít dopravu vlakem s naším doprovodem. Doprovod je ve vlaku od stanice Žatec Západ (odjezd v 13:50), dále vlak pokračuje přes Plzeň Hl. nádraží (odjezd v 17:00). Na místo odjezdu je nutné se dostavit s časovým předstihem, aby se stihlo vyřídit předání dětí a zakoupení hromadné jízdenky. Jízdné se mění podle počtu dětí, většinou se pohybuje kolem 300 Kč ze Žatce (cesta tam i zpět) a 100 Kč z Plzně (cesta tam i zpět).

Pokud povezete děti do areálu sami, přijeďte prosím po 18 hod. Děkujeme.

Online rezervace