Nerf víkend

Termín: 12.-14.6.2020

Cena: 1500 Kč

Víkend plný akce, nerf bitev a soutěží. Kdo má nejpřesnější mušku, vypracovanou strategii a hraje fair play? Na koho se můžeš v boji spolehnout, kdo udrží chladnou hlavu a kdo umí nejrychleji dobíjet? To již brzy zjistíme! Na Ranči v údolí tě čekají nejen bitvy v přírodě, ale také nejrůznější hry, kdy využiješ své Nerf vybavení. Nemáš vlastní? Nevadí, vše ti na místě půjčíme. Stačí mít jen chuť a odvahu:)

K westernovému ranči patří i kovbojové s kolty proklatě nízko. Přesná muška, pevná ruka a nervy z ocele. Dnešní pistolníci volí ale raději modernější výbavu:D Pistole populární značky Nerf jistě znáte, oblíbily si je děti i jejich rodiče, hlavně kvůli jejich bezpečným pěnovým šipkám. 

V ceně je zahnuto zapůčení veškerého potřebného vybavení, ale děti si mohou vzít i vlastní Nerf zbraně.

Program bude zpestřen jízdou na koni, která bude ovšem dobrovolná. 

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: zapůjčení vybavení: nerf blastry i šipky, ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich Facebookových stránek.

Obsazeno!!

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.