Letní dětské tábory

Letní tábory 2021

Chcete vašim dětem dopřát výjimečné prázdniny plné akce na letních táborech? Hledáte pro ně tábory, kde se budou nejen skvěle bavit, ale také se naučí samostatnosti a fairplay? Tábor, kde podporují týmového ducha, ale nazapomínají  na individuální přístup, jsou pro každou srandu, ale bezpečnost je na prvním místě? Tábor, kde si prohloubí vztah ke zvířatům a přírodě? Moderní tábor plný aktivit, ale neopomínající na osvědčenou táborovou klasiku? Letní tábory na Ranči v údolí pro léto 2021 jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou.

Aktuálně!!

Milí rodiče našich táborníků,

snad již s konečnou platností Vás můžeme seznámit s protiepidemiologickými podmínkami vstupu na tábor.

Po několika změnách a dlouhých diskuzích tu máme finální verzi, která snad zajistí bezpečný a hladký průběh letních táborů. Všechny rodiče proto prosíme o respektování těchto pravidel. Pokud nesplníte všechny níže uvedené podmínky, nebude Vaše dítě na tábor přijmuto a nebude Vám ani vrácena platba.
Na našich táborech uznáme pouze tyto možností jako podmínky přijetí dítěte na tábor:
1) Negativní PCR test (starý max. 7 dní) DOPORUČUJEME!!
2) Negativní Antigenní test z odběrového místa (max. 3 dny starý) + 2 ks certifikovaného samotestu k přetestování dítěte po 7 dnech na táboře
3) Osvědčení o prodělaném covidu - platí max. 180 dní (postačí pozitivní test z té doby, nebo potvrzení lékaře)
4) Potvrzení o očkování - 22 dní od první dávky (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
Všechny varianty musí být v písemné verzi, výsledky testů v SMS nemůžeme uznat.


Pro další aktuální informace doporučujeme sledovat naše FB stránky, kde s Vámi všechny informace obratem sdílíme.


Tábor plný zážitků

Již přes 19 let na Ranči v údolí čeká na táborníky opravdu nabité léto. Program na našich táborech je postaven, tak aby na nudu a stýskání nebyl prostor. Každý den se děti potrénují v jízdě na koních, nemůže chybět etapová hra, tábornické dovednosti apod. Součástí tábora je také péče o koně, čištění, koupání, příprava stájí... Navíc je ovšem každý den obohacen dalšími skvělými aktivitami. V létě 2021 vás tak čekají také : terénní čtyřkoly, paintball, nerf střelnice, bungee running, paddleboardy, táborové diskotéky, přespání pod širákem, bojovky, večerní představení...

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Bezpečné a vstřícné prostředí

Spolupracujeme s ověřenými vedoucími, kteří většinou přošli naším táborem jako děti a řadu z nich tak známe "od malička" :) Všichni prochází školením i rychlokurzem první pomoci. Bezpečnost  vašich dětí je pro nás na prvním místě. 

Klademe důraz na zdravé vztahy v oddílech. Netolerujeme agresivní chování ani vulgární mluvu u dětí, vedoucích ani u personálu. Týmová spolupráce, fairplay a individuální přístup to je naše cesta. Na táboře se sejde max. 120 dětí, nejedná se tak o masový anonymní tábor, kde se snadno přehlédnou individuální potřeby dítěte. 

Jsme rodinný podnik a na všechny naše tábory aktivně dohlížíme. Majitel a organizátor tábora Tomáš Hégr bydlí přímo v areálu a dohlíží tak osobně každý den na hladký průběh táborů. 

Organizační informace k táborům ( platbu, odjezdy, co s sebou)  najdete v přihlášce. kterou po přihlášení obdržíte do emailu nebo v Důležitých informacích

Digitální detox

Po roce distanční výuky u počítače si děti potřebují víc než kdy jindy vyzkoušet výhody off-linové zábavy ;) Zvednout oči od obrazovky, nahradit emoji ikony opravdovým úsměvem, baterky dobít spánkem a dobrým jídlem, nejnovější drby si přečíst na táborové nástěnce a místo sbírání liků sbírat nové kamády. Na naše tábory se jezdí bez telefonů a tabletů ale zato s perem a dopisním papírem. Někteří přibalí dokonce i knihu:) Dopřejte dětem pární dní bez telefonu, internetu a umožněte jim být tady a teď.

5.běhů během celého léta

Letní tábory na koních mají každoročně několik běhů, každý běh má své téma a hlavní moto, kterému se podřizuje i program. Můžete tedy pro své děti zvolit běh, který nejvíce bude vyhovovat tomu, co je baví. Doprovodný program, včetně koní se opakuje na každém běhu. Liší se ale táborové hry a další programy, které pro děti připravují vedoucí. Můžete tak jet na tábor i víckrát a pokaždé se těšit na nové zážitky:)

Co všechno na táboře zažijete?

Co děti čeká?

Velmi bohatý a akční doprovodný program je součástí každého běhu.

sokolník na Ranči v údolí
sokolník na Ranči v údolí

Na Ranči v údolí děti  čeká nejen zajímavý program na koních, ale také další nevšední zážitky jako je jízda na terénních čtyřkolkách, paintball, jízda na paddleboardech, střelba z nerf zbraní a mnoho dalšího. O tom jak je náš program pestrý se můžete přesvědčit ve fotogalerii z letních táborů předchozích let.Letos bude opět z čeho vybírat!

 


Rádi byste měli přehled o tom, jak se vašim dětem na táboře daří, co dnes dělali, jak jim to šlo v koňském sedle nebo na čtyřkolce, jaké si našli kamarády? Díky naší jedinečné službě Ranč On-line máte možnost každý den nahlédnout do táborového života. Veškeré dění v táboře v průběhu dne fotíme a tyto fotky pak každý vyvěšujeme na stránky. Na tábory můžete také posílat  svým ratolestem vzkazy pomocí našeho online vzkazovníku.

Letní tábory jsou určené dětem od šesti let (poslední běh dokonce od pěti let) až do šestnácti  let.

Na Ranči v údolí se snažíme připravit  letní tábory, které naplno zaujmout dnešní táborníky, ale zachovají to nejlepší z tradice klasických táborů. Že se nám to daří, potvrzují i stále přibývající spokojení táborníci a jejich rodiče. Jejich ohlasy si můžete sami přečíst v Hodnocení na našich stránkách. Děti se k nám každoročně s nadšením vracejí, protože se jim celý pobyt věnujeme a tábor je baví. Mnohé z nich si rády zopakují kromě letního tábora pobyt u nás i na jarní nebo podzimní prázdniny.

Rezervujte si místo na táboře