Jezdecké soustředění  

Jezdecké soustředění na  Ranči v údolí
Jezdecké soustředění na Ranči v údolí

Pro děti, které nemusí do školy, ale nechtějí sedět doma:) Intenzivní jezdecký výcvik vhodný i pro začátečníky. Děti stráví s koňmi většinu dne, čekají je vyjížďky do přírody, tréninky na jízdárně, přirozená komunikace s koňmi, jízda bez sedla, základy chovu koní...Soustředění probíhá v rodinném prostředí westernového Ranče v údolí, kde na děti kromě koní čekají také ovečky, psi, kočky, sova i leguán. 

Termín: 31.5.-5.6.2020.

 Cena: 3490 Kč

Pro rodiče: Během soustředění na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). 

On-line rezervace

Obsazeno!!