6. běh: Shrek  

26.8.-2.9.2023


                                          Cena: 7990 Kč


Akční program

Naše zážitkové tábory připravujeme tak, aby si děti užily atraktivní program, ale také se něčemu přiučily. Při plánování her a aktivit využíváme metod zážitkové pedagogiky, tedy učení se prožitkem. Děti tak kromě zábavy získají i nové dovednosti, posílí si sebedůvěru, férové chování a samostatnost.

Během 6. běhu v roce 2023 si děti vyzkouší jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, paddleboardy. Užijí si táborové diskotéky i zpívání u táborového ohně. Zhlédnou sokolnické představení i westernovou show s biči. Každý den je navíc pro děti připravena nová etapová hra. Jisté je, že nudit se děti na našich táborech, nebudou ani toto léto:D

Ideální jako první tábor

Týdenní  zážitkový tábor je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky, určen je tak dětem od 7 do 13 let. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti právě připravují pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)   

Možná i varianta příměstského tábora

Po dohodě lze tábor absolvovat jako tzv. příměstký, tedy pouze s denním programem od 9 do 18 hod, od neděle 27.8. do pátku 1.9. 2023 (případně kratší). Děti se účastní celého programu kromě večerního. V ceně je zahrnuta 2 x svačina, oběd a pitný režim.  

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. Zároveň ale povedou vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům. I přes veškerou snahu však nemohou vedoucí dětem nahrazovat péči rodičů. Je proto nezbytné, aby na tábor jelo dítě již se základními hygienickými návyky a a s určitou mírou samostatnosti (bez nočního počůrávání, schopno se samo obsloužit na toaletě, umýt se, měnit si spodní prádlo, děvčata aspoň trochu se učesat apod.)

Tábor je určen pro děti od 6 do 13 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Tábor plný zvířátek

Hlavní vedoucí

Nelča

Ahojky, mé jméno je Nela a spolu s mým psím parťákem Berrym jedu jako hlavní vedoucí na 6. běh. Na tábory jezdím s radostí od základní školy. Vždy jsem se těšila na nová dobrodružství, přátelství, zkušenosti, ale hlavně zážitky. Na Ranč jsem poprvé vyrazila před 6 lety pouze na pár dní a ihned jsem si to místo zamilovala! Od té doby se každý rok ráda vracím a letos již po druhé jako hlavní vedoucí. Když mám volno od práce, věnuji svůj čas škole a mému úžasnému parťákovi Berrymu. Také ráda sportuji a peču dorty. S Berrym pravidelně chodíme na skupinové tréninky, cvičíme agility a také doma trénujeme různé triky. Těším se poslední týden v srpnu, kdy si společně užijeme týden plný dobrodružství a srandy v bahnitém lese v údolí u Shreka!

Medailonky další vedoucích i aktuální informace z příprav 1.běhu najdete na Facebookové skupině.

Program léta 2023

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Rezervujte si místo na 6.běhu 2023

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod