5.běh 21.-28.8.2021

                                             Scooby Doo


                                          Cena: 4990 Kč


Ideální jako první tábor

Týdenní  zážitkový tábor je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti právě připravují pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)   

Nadstandartní péče pro nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. I přes veškerou péči ale povedou i vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům.

Na tábor můžete poslat ale i staršího sourozence (doporučujeme max 13 let). Děti jsou do oddílů rozděleny podle věků a starší děti si tak užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám:) Užijí si prodlouženou večerku se soukromým táborákem, noční bojovku i oddílové hry.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)


Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava, co s sebou...) najdete zde:

Akční program

Léto, to je především dobrodružství a hromada skvělých zážitků. Na dětských letních táborech na Ranči v údolí si děti užijí oboje. Každý rok připravujeme pro naše táborníky akční a pestrý program. Také během letních táborů v roce 2021 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra na dané téma . 

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Rezervujte si místo na 5.běhu 2021

Obsazeno!! Přijímáme náhradníky :)