Coco

5.běh 2020

 Každý běh zážitkového letního tábora má své vlastní téma, které nás provází celým táborem. Tentokrát si téma zvolili sami naši táborníci v hlasování. V létě se tak vypravíme opravdu daleko ... Když si jeden malý mexický chlapec chce splnit svůj sen stát se muzikantem, začnou se teprve dít věci. Sílá jeho snu ho totiž přenese až do Říše mrtvých. Tam jeho dobrodružství ale teprve začíná....Máte odvahu přidat se k němu? 

Tento běh zážitkového tábora je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti právě připravují pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)   

Léto, to je především dobrodružství a hromada skvělých zážitků. Na dětských letních táborech na Ranči v údolí si děti užijí oboje. Každý rok připravujeme pro naše táborníky akční a pestrý program. Také během letních táborů v roce 2020 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, celodenní výlet, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra na dané téma . Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE

Termín: 22.8.-29.8.2020

Cena: 4990 Kč 

Co všechno na táboře zažijete?

Rezervujte si místo na 5.běhu 2020