4.běh Slunce, seno, Ranč

12.8.-19.8.2023

Osvědčený koňský tábor plný akce a zážítků, kde na nudu ani stýskání není čas.
Osvědčený koňský tábor plný akce a zážítků, kde na nudu ani stýskání není čas.

cena: 7990 Kč


Nejnovější pokračování slavné trilogie bude exluzivně k vidění letos v létě na Ranči v údolí. Marie Škopková, jedna z nejvýraznějších postav proslulé vesnice Hoštice, se i se svojí rodinou octnou v 21 .století. Jestliže už za socialismu bylo u nich víc než veselo, čeká je v moderním světě pořádná dávka nečekaných situací. Nová doba přináší naší rodince nové výzvy. Průvodci  jim budou zástupci generací X, Y i Z. Zvládne se Škopková a její rodina adaptovat na 21. století? Jak bude reagovat na Shopaholicadel nebo na bábu pod kořenem? A jak si dnešní doba poradí se Škopkovou a její rodinkou? Bude k obědu zase králík? Co na to všechno řekne Kelišová? Propadne se do západního Německa? To vše a mnohem více se dozvíte na 4. Běhu 2023;)

Opravdu akční tábor

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho aktivit a zábavy. Během letních táborů v roce 2022 si malí táborníci vyzkoušeli např. jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užily táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupily sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra. Program na letní prázdniny 2023 pro vás již plánujeme a věřte, že nudit se na našich táborech nebude jistě ani toto léto:D Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Tábor plný zvířátek

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. Zároveň ale povedou vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům. I přes veškerou snahu však nemohou vedoucí dětem nahrazovat péči rodičů. Je proto nezbytné, aby na tábor jelo dítě již se základními hygienickými návyky a a s určitou mírou samostatnosti (bez nočního počůrávání, schopno se samo obsloužit na toaletě, umýt se, měnit si spodní prádlo, děvčata aspoň trochu se učesat apod.)

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)

Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava na tábor, co si sbalit s sebou) najdete zde:


Program léta 2022

Na programu pro léto 2023 již pilně pracujeme a brzy vám ho představíme:)

Hlavní vedoucí

Martin (Kelly)

Ranč v Údolí jsem poprvé objevil začátkem roku 2016, kdy se mi tady tak zalíbilo, že jsem začal jezdit pravidelně a to nejen v létě, ale i na akce během roku. Rozhodně jsem pro každou legraci, stejně tak ale dbám na řád a bezpečnost. V roli hlavního vedoucího již nejsem žádným nováčkem, letos začínám svůj 3. a 4. turnus, kdy se držím pomyslného žezla hlavního vedoucího. Popsal bych se jako hodný, usměvavý, ale dokážu naučit i pomoci. V případě rozbroje se snažím věci řešit s klidem a debatou. Odhodlání a silnou vůli posiluji ve volném čase při sportu, především pak při Spartan Race. I díky tomu se pod mým vedením tým vedoucích a praktikantů mění pouze minimálně. 

Rezervujte si místo na 4.běhu 2023

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod