4.běh 7.8.-21.8.2021

                                             Čarovný les


cena: 8490 Kč


Kouzla, čáry, tajemství, princové i čarodějnice...co všechno ukrývá Čarovný les? Pojďte se s námi vydat do vzdáleného království a objevit jeho tajemství. Opravdu má každá pohádka dobrý konec? Vaši pomoc bude potřebovat nejen čarodějnice, na kterou byla uvalena kletba, ale také Karkulka nebo Locika.

Opravdu akční tábor

Léto, to je především dobrodružství a hromada skvělých zážitků. Na dětských letních táborech na Ranči v údolí si děti užijí oboje. Každý rok připravujeme pro naše táborníky akční a pestrý program. Také během letních táborů v roce 2021 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra na dané téma .

Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. I přes veškerou péči ale povedou i vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům.

Tábor je určen pro děti od 6 do 16 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věků a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)

Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava na tábor, co si sbalit s sebou) najdete zde:


Co všechno na táboře zažijete?

Rezervujte si místo na 4.běhu 2021

Obsazeno!! Přijímáme náhradníky :)