Grinch

4.běh 2019

Je mnoho těch, kteří nemají rádi Vánoce. Mezi nimi vyniká Grinch, věčně rozmrzelý zelený chlupatec, jemuž naprosto vyhovuje samotaření v jeskyni, kde žije se svým psem Maxem. Proč?

Grinch přišel na svět stejně, jako všichni Kdovíci z městečka Kdosice. V osmi letech mu narostly vousy a chlupy, navíc nazelenalé, a jeho vrstevníci ho provázeli výsměchem snad na každém kroku. Tehdy, v předvánočním čase, opustil domov, zanevřel na všechny, odmítl slavit Vánoce, které jsou pro obyvatele Kdosic téměř posvátné, a usadil se v hluboké jeskyni, vysoko nad městem, kde kuje plán, jak Kdovíkům kompletně zkazit Vánoce, svátky, které jsou pro ně tak posvátné. 

Nenechme si Vánoce v létě Grinchem ukrást a pojďme společně zelenému svéráznému Kdovíkovi dokázat, že Vánoce nelze ukrást, protože je nelze ani koupit a že mohou být hezké i pro něho.. . 

 Léto, to je především dobrodružství a hromada skvělých zážitků. Na dětských táborech na Ranči v údolí si děti užijí oboje. Každý rok připravujeme pro naše táborníky akční a pestrý program. Také v létě 2019 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, celodenní výlet, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně.  Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra s tématem Grinch. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE

Termín: 3.8.-17.8.2019

Cena: 6990 Kč 


Co všechno na táboře zažijete?

Rezervujte si místo na 4.běhu 2019