3.běh: Dva roky prázdnin

29.7.-12.8.2023

Osvědčený koňský tábor plný akce a zážítků, kde na nudu ani stýskání není čas. 


Kdo by někdy nezatoužil po opravdu dlouhých prázdninách, bez školy, úkolů a povinností? Zdá se to být skvělý plán, ale opravdu to bude taková pohádka? Naše letní dobrodružství je inspirováno příběhem dětí, kterým se podobný sen vyplní. Neštastnou shodou okolností ztroskotají úplně samy na pustém ostrově a jsou odkázáni jen na vlastní schopnosti a zásoby ze ztroskotané lodi. Oproti Robinsonovi se naštěstí mohou opřít o sebe navzájem. Zvládne si parta dětí zbudovat přístřeší, najít jídlo, uchránit se před divou zvěří a poradit si s piráty? Zvládnout překonat osobní rozepře a spolupracovat ve jménu společného přežití? Stane se ostrov jejich osudem nebo se jim podaří dostat zpět domů? To společně zjistíme již v létě na Ranči v údolí.  Vydej se s námi i ty na dobrodružnou výpravu, která prověří tvou odvahu, šikovnost a pevnou vůli.

Cena: 11.990 Kč


Opravdu akční tábor

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho aktivit a zábavy. Během letních táborů v roce 2022 si malí táborníci vyzkoušeli např. jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užily táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupily sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra. Program na letní prázdniny 2023 pro vás již plánujeme a věřte, že nudit se na našich táborech nebude jistě ani toto léto:D Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Tábor plný zvířátek

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. Zároveň ale povedou vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům. I přes veškerou snahu však nemohou vedoucí dětem nahrazovat péči rodičů. Je proto nezbytné, aby na tábor jelo dítě již se základními hygienickými návyky a a s určitou mírou samostatnosti (bez nočního počůrávání, schopno se samo obsloužit na toaletě, umýt se, měnit si spodní prádlo, děvčata aspoň trochu se učesat apod.)

Tábor je určen pro děti od 8 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)

Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava na tábor, co si sbalit s sebou) najdete zde:

Program léta 2022

Na programu pro léto 2023 již pilně pracujeme a brzy vám ho představíme:)

Rezervace 3.běhu 2023

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod