2.běh: Mauglí

15.-29.7.2023


Cena: 11.990 Kč


Opravdu akční tábor

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho aktivit a zábavy. Během letních táborů v roce 2022 si malí táborníci vyzkoušeli např. jízdu na koni, střelbu z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užily táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupily sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra. Program na letní prázdniny 2023 pro vás již plánujeme a věřte, že nudit se na našich táborech nebude jistě ani toto léto:D Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Zvýšená péče o nejmenší

Nejmladší děti jsou ubytovány ve zděné budově, kde mají na patře k dispozici toaletu a sprchu. V noci tak nemusí opouštět budovu. Na patře jsou s nimi také ubytování jejich vedoucí, jsou tedy dětem k dipozici "ve dne v noci". Noční stýskání nebo nevolnosti tak mohou být řešeny okamžitě. Nejmladší děti také mají na oddíl více vedoucích než jejich starší kamarádi. Pomohou malým táborníkům s vhodným oblečením, přečtou dopis od maminky, najdou zatoulaného plyšáka a najdou si čas i na večerní pohádku. Zároveň ale povedou vaše nejmenší k určité samostatnosti, odpovědnosti za své věci a hlavně k tolerantnímu a přátelskému přístupu k ostatním táborníkům. I přes veškerou snahu však nemohou vedoucí dětem nahrazovat péči rodičů. Je proto nezbytné, aby na tábor jelo dítě již se základními hygienickými návyky a a s určitou mírou samostatnosti (bez nočního počůrávání, schopno se samo obsloužit na toaletě, umýt se, měnit si spodní prádlo, děvčata aspoň trochu se učesat apod.)

Tábor je určen pro děti od 8 do 15 let. Táborníci jsou do oddílů rozděleny podle věku a tak si lépe užijí zábavu odpovídající jejich věku a zálibám a schopnostem.

Stravování

Na čerstvém vzduchu dětem vyhládne, to u nás ale není problém. Domácí kuchyně chutná jako od babičky (kuchařkou je přímo maminka pana majitele) ale také odpovídá nutričním požadavkům. V ceně je zahrnuto jídlo 5 x denně s možností přídavků a celodenní pitný režim (na výběr čaj, šťáva, voda). Svačiny doplní potřebnou dávku ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Ke snídani je každý druhý den možnost kromě pečiva také různé druhy cereálií.

Po předchozí dohodě je možné objednat i speciální diety (bezlepková, bezlaktozová..)

Všechny další důležité informace o táboře (platba, doprava na tábor, co si sbalit s sebou) najdete zde:

Hlavní vedoucí

Lenka (Kukačka)

Ahoj, na Ranč jsem poprvé přijela v roce 2005 jako vedoucí, rovnou jsem si zkusila i roli hlavní vedoucí a od té doby jsem se stala letním inventářem. Mám tedy se svými týmy za 18let za sebou více jak 25 povedených turnusů. Na výběru vedoucích si dávám záležet a jsem moc ráda, že máme vždy několikaleté stálice. Většinou jde o bývalé žáky nebo lidi,kteří na našich turnusech ,,vyrostli". Z řady z nich se stali moji celoživotní přátelé. V civilu jsem učitelkou na 2.stupni základní školy a moje práce je mým velkým koníčkem. Stejně tak zvelebování domečku, kde v jedné malé středočeské vesnici bydlím se svým manželem a synem. Když zbyde čas, vyrážíme do lesa a na výlety. Zajímám se o psychologii a historii. V současné době jsem se navíc pustila do studia speciální pedagogiky na vysoké škole. Jsem pořád v jednom kole. Proto se velmi těším na úžasných 14 dní, které spolu strávíme uprostřed lesů na Ranči v údolí. A že to zase bude fenomenální, to je už předem jasné;)

Co všechno na táboře zažijete? 

     Rezervace 2.běhu 2023 

Vyplňte prosím rezervaci, Závazná přihláška Vám bude odeslána do 24 hod