2.běh 2021

                                          Sherlock Holmes

V ztichlé Baker Street stál mimo světla plynových lamp zahalený muž. Nervózně se rozhlížel a sledoval vchod domu číslo 221B, na který měl ze svého úkrytu dobrý výhled. Každý, kdo by si ho všiml, by pochopil, že jeho úmysly jsou temné stejně jako plášť. V kapse však svíral cosi pobleskujícího, co vydávalo tichý bzučivý zvuk. Zbraň? Sherlock o něm věděl. Intuice mu napovídala mnohé jak o muži, tak o důvodu jeho postávání na ulici i věci v jeho kapse. Věděl, že dnes přišel den, kdy se TO začne dít. Oblékl se a vyšel z domu... 

Přidej se k týmu britských expertů a vylušti záhadu ÚNOSU STALETÍ. Zapoj své dovednosti, fantazii a zdatnost a staň se novou legendou detektivního světa.

Na našich táborech čeká na děti mnoho nových zážitků a zábavy. Také během letních táborů v roce 2021 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, celodenní výlet, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová tématická celotáborová hra. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE

Termín: 10.7.-24.7.2021

Cena: 8990 Kč

 

Co všechno na táboře zažijete? 

     Rezervace 2.běhu 2021 

Obsazeno!! Přijímáme náhradníky :)