1.běh 30.6.-10.7. 2021

                            Asterix a Obelix: Mise Kleopatra



Cena: 6990 Kč


Asterix a Obelix jsou nerozluční přátele, kteří pomocí kouzelného lektvaru vzdorují Ceasarovi a jsou postrachem pro jeho vojska. Tihle dva spolu zažili už leccos. V létě budou ale čelit další výzvě, pomoci Kleapatře vyhrát sázku nad Ceasarem a postavit přepychový palác za tři měsíce. Není to už příliš velké sousto? Bude na takový úkol jejich odvaha, důvtip a kouzelný nápoj stačit?

Tady bude každá pomoc dobrá, připoj se i ty a vydej se s Asterixem a Obelixem do dávného Egypta. Cesta začíná na Ranči v údolí:) 

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho aktivit a zábavy. Také během letních táborů v roce 2021 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra. Veškerý program je v ceně, nic nedoplácíte. Během tábora si všechny děti budou mít možnost vyzkoušet všechny nabízené aktivity. Ani nejmenší děti nebudou vynechány, aktivity jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli podle svých možností i ti nejmenší.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email a také zde:

Rezervujte si místo na 1.běhu 2021

Poslední místo!!