1.běh letního zážitkového tábora 2020


Každý náš běh letního zážitkového tábora má své vlastní téma, které nás provází celým táborem. Letos jsme konečné rozhodnutí o tématu nechali na vás, naše táborníky. Stále ještě tak máte možnost hlasovat pro svého favorita ve facebookové skupině 1.běhu

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho nových aktovit a zábavy. Také během letních táborů v roce 2020 se mohou  malí táborníci těšit  na jízdu  na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, celodenní výlet, táborové diskotéky,  zpívání u táborového ohně. . Na konci tábora  si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra s tématem Úžasňákovi. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 30.6.-11.7.2020

Cena: 6990 Kč 


Co všechno na táboře zažijete? 

Rezervujte si místo na 1.běhu 2020