Jumanji

1.běh  2020


Každý běh zážitkového letního tábora má své vlastní téma, které nás provází celým táborem. Tentokrát si téma zvolili sami naši táborníci v hlasování na FB. Na jejich přání si tak v létě zahrajeme hru pro ty, kteří hledají způsob k opuštění tohoto světa. Hru, která vás doslava pohltí a nepustí, dokud ji nedohrajete. Někdy to však může trvat i několik let. Necháme se tak překvapit, jak se nám tábor nakonec protáhne:) Když začnete totiž hrát, musíte hrát až do konce...

Fotky z tábora můžete každý den sledovat na našich FB stránkách: 

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich zážitkových táborech čeká na děti mnoho nových aktovit a zábavy. Také během letních táborů v roce 2020 se mohou malí táborníci těšit na jízdu na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, táborové diskotéky, zpívání u táborového ohně. . Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra s tématem Úžasňákovi. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 30.6.-11.7.2020

Cena: 6990 Kč

Co všechno na táboře zažijete? 

Rezervujte si místo na 1.běhu 2020