Úžasňákovi 

1.běh 2019

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich táborech čeká na děti mnoho nových zážitků a zábavy. Také v létě 2019 se mohou  malí táborníci těšit  na jízdu  na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, svezení na paddleboardech, bungeerunning, celodenní výlet, táborové diskotéky,  zpívání u táborového ohně. Na programu však ještě stále pracujeme, jeho finální verzi zveřejníme do konce roku 2018. Na konci tábora  si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra s tématem Úžasňákovi. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 29.6.-6.7.2019

Cena: 4990 Kč 


Co všechno na táboře zažijete? 

Rezervujte si místo na 1.běhu 2019