Ledové království 

1.běh 2018

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich táborech čeká na děti mnoho nových zážitků a zábavy. Na léto 2018 jsme pro malé táborníky připravili na každý den westernový výcvik na koni, střelbu na terč z paintballových zbraní, svezení na terénních čtyřkolkách, sokolnické vystoupení, svezení na paddleboardech, chůzi po slacklině, bungeerunning, výlet do Mariánských Lázní, táborové diskotéky,  zpívání u táborového ohně. Na konci tábora  si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny. Každý den je navíc pro děti připravena nová celotáborová hra s tématem Ledového království. Více informací o programu najdete na našich stránkách https://www.taboriste.cz/doprovodny-program/.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 30.6.-7.7.2017

Cena: 4990 Kč Aktivit přibývá, cena zůstává:)


Co všechno na táboře zažijete? 

Rezervujte si místo na 1.běhu 2018