Příšerky s.r.o.- 1.běh 2017

  Naléhavý oběžník všem příšerkám a strašákům!!Největší událost roku je v ohrožení! Turnaj o nejlepšího strašáka je v ohrožení. To, čeho jsme se všichni nejvíce obávali se vyplnilo....Do naší továrny proniklo to nejhorší ze všech monster, jen její dotek je pro nás smrtelný ....já to snad ani nenapíšu...je to....LIDSKÉ DÍTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ano, já vím, je to katastrofa a to ještě nevíte to nejhorší. Raději se posaďte, já vám to prozradím: karta od jeho dveří je pryč!! Tak tomu já říkám PRŮŮŮŠVIH! Turnaj je za dveřmi a někde tu pobíhá to monstrum, které navíc nemůže vrátit do jeho světa. Tohle prostě sami nezvládneme, to opravdu nejde. Proto vyzýváme všechny odvážné příšerky, přidejte se k nám a pomozte. Nebude to lehké, nebude čas na chyby ani na strach, ale TY to jistě zvládneš, potřebujeme tě. Tak co, jdeš do toho s námi?   

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich táborech čeká na děti mnoho nových zážitků a zábavy. Letos jsme pro malé táborníky připravili každý den westernový výcvik na koni, svezení na terénních čtyřkolkách, sokolnické vystoupení, interaktivní bubenickou show, výlet do Mariánksých Lázní, Společně si zaskotačíme na karnevalové diskotéce a zazpíváme u táborového ohně. Na konci tábora si děti užijí táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupí sladké odměny.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce,kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 1.-8.7.2017

Cena tábora: 4990 Kč

Co všechno na táboře zažijete?

Rezervujte si místo na 1.běhu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.