Rodinný víkend na Ranči

    Vraťte se s námi na chvíli zpět do dětských let a užijte si pohodový víkend na westernovém ranči. Čekají vás vyjížďky na koních, péče o koně, hry v přírodě pro celou rodinu, večerní táborák, turnaj ve střelbě a mnoho dalšího. Akce je určena pro rodiče s dětmi i bez dětí :), prarodiče, tetičky, strýčky, neteře i synovce...pro všechny, kdo si umí užít víkend v přírodě a u koní.

Termín: 16.-18.6.2017

Cena: 1000 Kč/osoba

Program: Během víkendu na Ranči v údolí strávíme  většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme  na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven.Ve volných chvilkách mezi ježděním vás čekají rodinné kratochvíle jako je střelecký turnaj, hry v lese, pingpong nebo badminton.                  Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně nebo táboráku.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete po skončení akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink  a doprovodný program. Cena nezahrnuje dopravu na Ranč. Online rezervace 

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.