Podzimní prázdniny

    Kde si nejlépe užijete prázdniny? Kde můžete zažít skvělé vyjížďky i večerní tajný pokec pod peřinou? Kde na vás čekají ti nejúžasnější koně? Kde zažijete tu pravou Halloweenskou atmosféru při noční strašidelné hře? To je přeci jasné...jedině na Ranči v údolí !

Termín: 25.-29.10.2017

Cena:  2990 Kč

Pro rodiče: Během prázdnin na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), min. 2x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink  a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Cena nezahrnuje dopravu na Ranč. Po dohodě je možné využít dopravu vlakem s naším doprovodem. Doprovod je ve vlaku od stanice Žatec Západ (odjezd v 13:50), dále vlak pokračuje přes Plzeň Hl. nádraží (odjezd v 17:00). Na místo odjezdu je nutné se dostavit s časovým předstihem, aby se stihlo vyřídit předání dětí a zakoupení hromadné jízdenky. Jízdné se mění podle počtu dětí, většinou se pohybuje kolem 300 Kč ze Žatce (cesta tam i zpět) a 100 Kč z Plzně (cesta tam i zpět).

Pokud povezete děti do areálu sami, přijeďte prosím po 18 hod. Děkujeme.

Online rezervace 

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.