Ledové království 

1.běh 2018

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Na našich táborech čeká na děti mnoho nových zážitků a zábavy. Loni jsme pro malé táborníky připravili každý den westernový výcvik na koni, svezení na terénních čtyřkolkách, sokolnické vystoupení, interaktivní bubenickou show, výlet do Mariánských Lázní, společně jsem si zaskotačili na karnevalové diskotéce a zazpívali u táborového ohně. Na konci tábora  si děti užily táborové kasino s jarmarkem, kde si za táborové peníze nakoupily sladké odměny. Také letošní program, který pro vás právě připravujeme bude plný akcí a zábavy. Více informací o programu najdete již koncem roku 2017 na našich stránkách.

Všechny důležité informace o táboře (platba,ubytování, odjezd, co s sebou...) najdete ZDE a také ve své přihlášce, kterou obdržíte po provedení rezervace na svůj email.

Termín: 30.6.-7.7.2017

Cena: 4990 Kč Aktivit přibývá, cena zůstává:)


Co všechno na táboře zažijete? 

Rezervujte si místo na 1.běhu 2018

Vyplňte všechny potřebné údaje a rezervujte si nezávazně místo.